Zabawki

Gadżety z Wiedźmina, czyli jak zarobić na sukcesie

Wiedźmin to postać z gry, która powstała na bazie serii książek. Z tą jednak różnicą, że gra zawojowała świat i stała się jednym z najbardziej znanych towarów eksportowych Polski. Jak można zarobić na jej sukcesie?

Wiedźmin gadżety


Oczywiście, najważniejsza jest sprzedaż gadżetów z Wiedźmina. To jest absolutna podstawa. Gracze kochają gadżety z Wiedźmina i chętnie je kolekcjonują. Nie chodzi tu tylko o zabawki związane z grą – takie jak figurki akcji, czy pluszaki. Gracze z całą pewnością będą chcieli mieć biżuterię lub broń w stylu Wiedźmina. Każdy, kto miał do czynienia z grą na pewno będzie chciał własny Dziki Gon! Ten medalion na pewno okaże się najbardziej rozchwytywanym z wiedźmin akcesoria.

Na fali popularności


Gra Wiedźmin jest bardzo popularna. Nic, więc dziwnego w tym, że dotyczące jej gadżety też są bardzo poszukiwane na rynku. Fani lubią otaczać się drobiazgami, które nawiązują do świata związanego z ich ulubionymi postaciami. Każdy z wiedźmińskich gadżetów ułatwia utożsamianie się z postaciami oraz odgrywanie zupełnie nowych scen – we własnej głowie. W związku z tym, że wiele osób poznało już grę, to dobrym pomysłem może być oferowanie im gadżetów związanych właśnie z ich ulubioną grą. To bardzo proste. Wystarczy odrobina dobrych chęci, by fani stracili głowę na widok bluz z grafiką medalionu lub samego Geralta. Dużą popularnością cieszą się też role kobiece – Ciri i Jennefer.