Zabawki

Tipi dla dzieci- idealny gadżet do pokoju malucha

Niemal każdy pamięta ze swojego dzieciństwa narzucone prześcieradło, czy koc na dwa krzesła i powstałą w ten sposób bazę. Taka konstrukcja stanowiła coś między kryjówką, a zwykłym kawałkiem własnej bezpiecznej przestrzeni. Dziś w pokoju dziecka można stworzyć takie miejsce kupując piękne tipi, które dodatkowo pięknie uzupełni wystrój wnętrza.

Doskonałe dla najmłodszych 

Tipi dla dzieci zrobione są z miękkich, bezpiecznych materiałów, również podłoga w takim namiocie jest mięciutka dzięki czemu sprawdzi się doskonale już jako miejsce leżakowania dla niemowlaka. Taka ogranicza przestrzeń nie tylko będzie wygodna, ale zapewni maleństwu poczucie bezpieczeństwa. 

Tipi to też dobra opcja dla raczkujących maluchów. Umieszczając w środku zabawki można zachęcić dziecko do zabawy na ograniczonej przestrzeni i tym samym dać odrobinę wytchnienia rodzicom. 

Tipi dla starszaka

Kupując tipi dla dziecka nie trzeba się obawiać, że po kilku miesiącach taki gadżet stanie się zbędny czy nieatrakcyjne dla dziecka. Tipi spokojnie może służyć dziecku od niemowlęcia przez przedszkole nawet po wczesne lata w szkole. Jest to bardzo uniwersalny gadżet, który z wiekiem dziecka  będzie znajdował coraz to nowe zastosowania.

W przypadku starszych dzieci tipi to doskonałe miejsce do zabawy, pozwala dowolnie zaaranżować przestrzeń, co rozwija kreatywność. Ale przede wszystkim ten mały materiałowy domek zapewnia osobistą przestrzeń, w której maluch w razie potrzeby może schować się przed innymi. A przecież dzieci wraz z wiekiem w coraz większym stopniu potrzebują odrobiny przestrzeni tylko dla siebie.

Oferta sprzedażowa tipi dla dzieci dostępna w tym miejscu.