polskie zabawki uk
Zabawki

Zabawki dla dzieci w wieku 0 – 2 lata

Zabawa ma dla dzieci ogromne znaczenie i jest nie tylko sposobem na spędzanie czasu, ale przede wszystkim drogą nauki i poznawania świata. Bardzo ważne jest więc dostarczenie dziecku odpowiednich zabawek już od najmłodszych lat. Poniżej zaprezentowano najlepsze zabawki dla dzieci w wieku 0 – 2 lata.

  1. Dumel Discovery, Odkrywczy domek, zabawka interaktywna

Odkrywczy domek to kolorowa i pełna niespodzianek zabawka dla najmłodszych, która posiada wiele interaktywnych elementów. Zabawka wydaje znajome odgłosy domowych sprzętów, które można w opcjach zastąpić przez pouczające wierszyki-rymowanki. Do zestawu dołączono figurki chłopca i dziewczynki, które pozwolą na odgrywanie ról.

  1. Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek „Poziomy Nauki”, zabawka interaktywna

Pluszowa zabawka posiada sympatyczny design, a poza tym zapewnia masę interaktywnych funkcji. Szczeniaczek Uczniaczek ma trzy różne poziomy nauki, które rozwijają odmienne umiejętności dziecka. Zabawka pomaga uczyć się alfabetu, kolorów, nazw części ciała i innych słów, a także pomaga w naśladowaniu i pokazywaniu. Właśnie takie powinny być polskie zabawki UK!

  1. Fisher-Price, Wesoły Padzik Malucha, interaktywna zabawka edukacyjna

Interaktywna zabawka wspiera rozwój dziecka i pozwala mu zdobywać wiedzę poprzez zabawę. Kolorowy padzik posiada wiele przycisków, a także podświetlenia i efekty dźwiękowe, które wspierają naukę liczb i kolorów, a także rozwijają zręczność, kreatywność oraz wyobraźnię.