Zabawki

Jak można wykorzystać inteligentne zegarki?

Jeśli chce się mieć znacznie lepszą kontrolę nad dzieckiem, można decydować się na wykorzystanie między innymi inteligentnych zegarków. Takie urządzenia pozwalają zapewnić możliwość kontrolowania przede wszystkim miejsca, gdzie znajduje się dziecko, ale również trasy poruszania się. Jednak Smartwatch GJD.06 to wiele dodatkowych funkcji. https://sklep.gkpge.pl/locon-wodoodporny-smartwatch-gps-dla-dzieci-gjd06-niebieski

Co oferuje zegarek?


Do funkcji, które są szczególnie ważne dla rodziców, którzy chcą mieć wiedzę, gdzie znajduje się i co robi dziecko można zaliczyć:
– aplikację rodzicielską,
– nasłuch otoczenia,
– funkcję telefonu.
Aplikacja rodzicielska sprawia, że można w każdej chwili sprawdzić informacje o miejscu znajdowania się dziecka za pośrednictwem innych urządzeń. Obejmuje to zarówno komputery jak też telefony, gdyż aplikacja jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikację telefoniczną oraz komunikaty SMS.

Nasłuch otoczenia


Ważną funkcją jest ta, która pozwala na wykonywanie bezpiecznych połączeń. W ten sposób nie tylko rodzic może dodzwonić się do dziecka, ale również dziecko może dzwonić na ustawione w telefonie przez rodzica numery. Dodatkową funkcją, którą posiada Smartwatch GJD.06 jest nasłuch otoczenia. Jest to bardzo dyskretna funkcja, którą pozwala na połączenie się z zegarkiem dziecka. Następnie możliwe jest przysłuchanie się temu, co dzieje się w otoczeniu. W ten sposób w każdej chwili można nie tylko sprawdzić, gdzie znajduje się dziecko, ale również co dzieje się wokół dziecka. Bywa to ważne choćby, gdy rodzic widzi, że dziecko zmieniło miejsce, w którym przebywało.