Buty niemowlęce

Buciki niemowlęce, które zapewniają swobodę ruchów

Wśród wyprawki dziecięcej nie powinno zabraknąć bucików dla maluchów. Te, które oferowane są w najmniejszym rozmiarze, odznaczają się bardzo dobrą jakością wykonania. W procesie produkcji stosowana jest bawełna, która nie uczula niemowląt i nie powoduje podrażnienia skóry. Co ważne, w bucikach niemowlęcych stosowane są kompozyty bezuciskowe, które nie krępują ruchów. Nie zaburzają rozwoju dziecka i umiejętności motorycznych. Zapewniają swobodny ruch stópek a także świetną izolację od zimna.

Buciki dla niemowląt projektowane z certyfikowanych materiałów

Komfort niemowlaka jest najważniejszy, dlatego warto stosować wyłącznie akcesoria, które projektowane są z certyfikowanych materiałów. Bawełniane buciki niemowlęce (kliknij) są wygodne w użytkowaniu. Występują w atrakcyjnej kolorystyce, która odznacza się pastelowymi i delikatnymi barwami. Wśród modeli można spotkać szare kolory, granatowe, różowe, niebieskie, ecru, beżowe. Z powodzeniem można dopasować odpowiedni model dla chłopca i dziewczynki. Na ich powierzchni znajdują się ciekawe zdobienia w postaci kwiatuszków, napisów i postaci bajkowych. Niektóre modele posiadają zabawne uszka, nosek i buźkę. Charakteryzuje je estetyczne wykonanie. Stopki dziecka pracują indywidualnie, zatem warto zadbać o ich dobry rozwój.

Obuwie dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy

W zależności od modelu, można spotkać buty, które sięgają tuż przed kostkę bądź nieco wyżej. Niektóre wkłada się klasycznie od góry, inne natomiast posiadają rzepy, z pomocą których można precyzyjnie dopasować buta do szerokości stopy. Wyżej wymienione modele polecane są dla dzieci w wieku 0-3 oraz 3-6 miesięcy. Występują one w rozmiarach 56 oraz 62. Cechuje je wyjątkowa miękkość i wysoka jakość wykonania. Bez wątpienia tego typu modele przydadzą się podczas chrztu bądź innej, ważnej okazji. Stanowią one dobrą izolację przed chłodem i co ważne, nie blokują przepływu powietrza, lecz zapewniają odpowiednią wentylację. Nie powodują one alergii ani odparzeń, gdyż produkowane są z naturalnych i przewiewnych kompozytów.

Buty dla delikatnych i wrażliwych stópek dziecięcych

Stopki niemowląt składają się z miękkich chrząstek, dlatego trzeba szczególną uwagę zwrócić na tę część ciała. Należy wybierać obuwie elastyczne i bawełniane. Wyżej wymienione modele są bardzo wygodne i zapewniają swobodny ruch dzieci. Zatem w drodze podsumowania warto pamiętać, że buty dla niemowląt:

  • projektowane są z miękkiej tkaniny,
  • zapewniają przewiewność,
  • chronią od zimna,
  • zapewniają swobodę ruchów,
  • nie uciskają stopek,
  • wyróżniają się atrakcyjną kolorystyką.