Zabawki

Gadżety star wars – co kupić dziecku?

Gwiezdne wojny to seria, którą kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Wybierając gadżet dla dziecka mamy szerokie pole do popisu. W sklepach znajdziemy wiele akcesoriów, które z pewnością zadowolą każdego fana gwiezdnych wojen.

Co kupić dziecku na prezent?

Dla małych dzieci dobrym pomysłem na prezent są klocki lego star wars. Są one dostępne w większych marketach oraz w sklepach z zabawkami. Możemy je także zamówić przez internet, co pozwoli nam zaoszczędzić trochę pieniędzy. Małe zestawy klocków z gwiezdnych wojen kosztują około 40-50 złotych. Są one dobre na początek, gdyż dziecko w krótkim czasie je złoży i może zacząć zabawę.

W sklepach znajdziemy także zestawy za kilkaset złotych, które wymagają od dziecka poświęcenia kilku godzin na składanie. Większe zestawy pozwolą dziecku na lepszą zabawę. Klocki uczą także dziecko szacunku do zabawek, gdyż musi się z nimi delikatnie obchodzić.

Ubrania z motywem star wars

Ubrania to nietypowe gadżety star wars, jednak z pewnością ucieszą każdego fana gwiezdnych wojen. W sklepach jest szeroki wybór ubrań. Oprócz koszulek, bluz, spodni znajdziemy np. szlafroki stylizowane na konkretne postacie z gwiezdnych wojen. Dobrym pomysłem na prezent dla dziecka może być także bielizna. Bokserki czy skarpetki z motywem ulubionej serii z pewnością dodadzą pewności siebie dziecku. Oprócz ubrań dobrym pomysłem mogą być także akcesoria do szkoły. Plecak, piórnik, zeszyty i długopisy z gwiezdnych wojen z pewnością umilą dziecku naukę i czas spędzony w szkole.