Zabawki

Fenomen Assassin’s Creed – gadżety dla fanów serii gier

Przygodowe gry akcji wydane pod nazwą Assassin’s Creed – przeznaczone na konsole i komputery osobiste – to jedna z najbardziej znanych i lubianych serii na świecie. Co sprawia, że ludzie w wielu krajach, w tym w Polsce, stale przeżywają przedstawione w nich historie oraz kupują związane z nimi gadżety?

Ogólnoświatowy fenomen Assassin’s Creed

Pierwsza gra z głównej serii Assassin’s Creed została wydana w 2007 roku przez studio Ubisoft. Od tego czasu przygody Desmonda Milesa przeżywane są przez setki tysięcy graczy na całym świecie. Toczona przez wieki walka pomiędzy skrytobójcami a templariuszami pobudza wyobraźnię, a wyraziste postacie sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze ciekawsza. Otwarty świat gry oraz możliwość wielu interakcji z otoczeniem sprawiają, że trudno się od niej oderwać.

Właśnie te elementy, a także nawiązanie do wydarzeń historycznych decydują o sukcesie serii. Popularność gier przełożyła się na produkcję nawiązujących do Assassin’s Creed gadżetów, książek i komiksów. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w 2016 roku ukazał się film o tym samym tytule, który dodatkowo rozszerzyły uniwersum Assassin’s Creed.

Gadżety dla fana

Popularność gier komputerowych sprawiła, że osoby poznające przedstawiane w nich historie zapragnęły posiadać związane z nimi akcesoria. Nawiązujące do Assassin’s Creed gadżety można z łatwością znaleźć w sklepach internetowych. Bez względu na to, czy interesuje nas zakup bluzy z charakterystycznym kapturem, czy kubka na kawę ze znanym logiem, na pewno będziemy mieli z czego wybierać. Zegarki i plecaki stylizowane tak, że kojarzą się z grą, a także figurki kolekcjonerskie, to doskonałe prezenty dla miłośników tej wyjątkowej serii.