Dla mamy Pościele i kocyki Uncategorized Zdrowie dziecka

Poduszka rogal do karmienia

Czas po urodzeniu dziecka jest niezwykłym czasem zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Obie strony się siebie uczą. Matka musi się nauczyć w jaki sposób prawidłowo zajmować się dzieckiem, aby wszystko było tak jak należy.

Karmienie dziecka

Wydaje się, że karmienie dziecka w okresie po porodowym jest dla kobiety najtrudniejszym wyzwaniem. Wiele matek nie wie w jaki sposób powinno to robić i nie ma się czemu dziwić skoro nigdy wcześniej tego nie robiły. Na szczęście na rynku jest wiele ciekawych rozwiązań których celem jest przede wszystkim sprawić, aby kobiecie lepiej się karmiło.

Do karmienia najlepsza jest poduszka

Wiele matek nie zdaje sobie sprawy z tego, że najlepszą opcją jeżeli chodzi o karmienie dzieci są poduszki. Specjalna Poduszka rogal jest  przystosowana, aby matce zdecydowanie lepiej było karmić. Nie wszystkie kobiety chcą karmić swoje dzieci na leżąco i dlatego też lepszym rozwiązaniem dla nich jest właśnie poduszka w kształcie rogala.

 

Jak to działa?

Poduszka tego typu jest w kształcie rogala. Oznacza to, że dziecko może zostać na niej bezpiecznie położone. Sama poduszka znajduje się na kolanach matki, która podtrzymuje również dziecko. Niemowlak zawsze leży na boku, tak aby było mu wygodnie jeść z piersi matki. Również w przypadku kiedy dziecko pije z butelki jest możliwość karmienia go poprzez poduszkę w kształcie rogala. Dziecko układa się we wgłębieniu i może swobodnie jeść.