butelki dla dzieci
Zabawki

Sztuczne karmienie a butelki browns

Karmienie piersią to bardzo ważny etap w rozwoju dziecka. Nauka odpowiedniego przystawienia do piersi to podstawa do długotrwałego i efektywnego karmienia drogą naturalną. Jest to niezwykle istotne, gdy młoda mama decyduje się na ten sposób karmienia.
Co zrobić, gdy naturalna metoda zawodzi? Dziecko nie potrafi odpowiednio objąć piersi, bądź okazuje się, że kobieta ma zbyt płaskie brodawki. Co zrobić, gdy karmienie piersią sprawia kobiecie ból a brodawki krwawią?butelki dla dzieci

Otóż należy spróbować karmić dziecko metodą sztuczną. Wiele kobiet ma opory przed przejściem na ten sposób karmienia, ale należy pamiętać, że najważniejsze jest by dziecko nie było głodne. By dostarczać mu odpowiednią ilość kalorii i gdy karmienie piersią zawodzi, nie mieć zahamowań i zdecydować się na sztuczne karmienie.
Sztuczne karmienie to metoda polegająca na podawaniu mleka modyfikowanego a do jej zastosowania niezbędne są buteleczki i smoczki.

Jakie są butelki do karmienia mlekiem modyfikowanym?

Producenci oferują całą gamę buteleczek do karmienia. Dobrze sprawdzającymi są butelki browns od Bebito.pl.

Czym są butelki browns?

Posiadają one dwuczęściowy system odpowietrzający, który minimalizuje ryzyko pojawienia się kolki u maleństwa. Dodatkowo przeznaczone są już dla noworodków, a więc dzieci do ukończenia pierwszego miesiąca życia.
Butelki te są łatwe w użytkowaniu. Można swobodnie odkręcić smoczek i dokładnie wymyć buteleczkę.