Produkty dla dzieci

Portalowy pistolet nie na naboje

Podróżowanie bywa drogie i czasochłonne. Można utknąć w korku, albo nie zdążyć na samolot, albo zapomnieć biletu na pociąg. To może by tak sobie sprawić pistolet portalowy?

Być jak Rick

Podobnie mógł pomyśleć zakręcony naukowiec Rick, który w przypływie naukowej weny, z zapałem zabrał się do skonstruowania swego najdonioślejszego wynalazku – pistoletu portalowego. A skoro już powstało takie cacko, to może warto wykorzystać go do podróży po kosmosie czy do całkiem innego wymiaru?

Wielozadaniowość w cenie

W Rick and Morty gadżety są wyjątkowo zmyślne i często służyć mogą do więcej niż jednego celu. Nie inaczej jest z pistoletem portalowym. Zastosowań przecież może mieć kilka:

  • podróżowanie z planety na planetę, z wymiaru do wymiaru
  • pozbycie się niechcianego gościa – gdy otworzysz mu pod stopami portal, możesz mieć pewność, że długo go nie zobaczysz
  • szybka dostawa – zamawiasz pizzę i nie chcesz kuriera, więc używając portalu wyciągasz tylko rękę po świeżo wyjęty z pieca produkt
  • ucieczka przed żarłoczną rośliną – kiedy już wiesz, że własne nogi zawodzą, wystarczy wpaść do otwartego portalu i liczyć, że nie znajdzie się tam nic gorszego od głodnej stokrotki.

Pełna głowa pomysłów

Im więcej w Rick and Morty gadżetów, tym większa gratka dla fanów serialu, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy ulubionego dziadka i wnuka. Każdy odcinek może ujawnić jakiś nowy wynalazek, a ten stać się może ciekawą gratką dla miłośnika kreskówki, który ozdobić nim może swój plecak (przypinka, breloczek) czy zamieścić na koszulce. Fajnie byłoby mieć przecież własny, choćby niewielki pistolet portalowy, prawda?